obieg dokumentów

SaldeoSMART - OBIEG DOKUMENTÓW
Zatrudnij SaldeoSMART do pracy przez całą dobę!

 

Pakiet Obieg Dokumentów to program do tworzenia indywidualnych obiegów dokumentów wraz z odczytywaniem papierowych i elektronicznych faktur oraz opcją importu do programu księgowego

SaldeoSMART - przyszłość w księgowości.
Wdrożenie SaldeoSMART Obieg Dokumentów to nowoczesna aplikacja do elektronicznego obiegu dokumentów wyposażona w inteligentny system odczytywania danych ze skanów

Skanowanie i odczytywanie dokumentów z SaldeoSMART
Otrzymane faktury i inne dokumenty skanujesz do zbiorczego pliku PDF i dodajesz do aplikacji (ze skanera, mailem, bezpośrednio w programie). SaldeoSMART odczyta z nich dane: kontrahenta, numer, daty (wystawienia, zakończenia dostawcy / wykonania usługi, termin płatności), pozycje towarowe oraz kwoty (netto, brutto i VAT w rozbiciu na stawki).

Wprowadzenie dokumentów w elektroniczny obieg
Odczytany dokument automatycznie trafia w odpowiedni obieg dokumentów – od rejestracji w systemie, przez proces opisu merytorycznego, wieloetapową akceptację do archiwizacji. Nie trzeba sięgać po papierowe dokumenty – ich podgląd jest widoczny na monitorze. Zawsze wiesz na jakim etapie jest dokument i kto obecnie nad nim pracuje

Import dokumentów do systemu ERP lub programu księgowego
SaldeoSMART dla firm integruje się z ponad 30-stoma programami księgowymi, a dzięki API pozwala na współpracę z dowolnym systemem. Dodatkowo SaldeoSMART to szybkie archiwum dokumentów, które umożliwia podgląd skanu bezpośrednio w programie księgowym.
SaldeoSMART - OBIEG DOKUMENTÓW - KORZYŚCI
Obieg Dokumentów SaldeoSMART to więcej niż zwykły obieg dokumentów.
To dopasowane do potrzeb firmy narzędzie, które na każdym etapie wspiera działania jej Pracowników.

DIGITALIZACJA DOKUMENTÓW
Jeśli w Twojej firmie gubią się dokumenty - mamy na to radę!
Pakiet SaldeoSMART Obieg Dokumentów SaldeoSMART to sprawna digitalizacja dokumentów i skuteczne zabezpieczenie się w firmie przed utratą ważnych danych.

ARCHIWUM DOKUMENTÓW
Dzięki przechowywaniu dokumentów w elektronicznym archiwum upoważnione osoby mają do nich dostęp zawsze i z każdego miejsca.
Wystarczy komputer lub dowolne urządzenie mobilne z dostępem do przeglądarki. Łatwo i szybko można odnaleźć potrzebny skan bez konieczności przeszukiwania wielu segregatorów.

USPRAWNIENIE PROCESÓW
Efektywny przepływ dokumentów to podstawa funkcjonowania każdej firmy i wzrost wydajności pracy jej Pracowników. Pełna kontrola nad ułożeniem obiegu umożliwia precyzyjne ustalenie przebiegu poszczególnych procesów.
Obieg dokumentów SaldeoSMART jest dopasowany do potrzeb firmy a każde wdrożenie jest traktowane indywidualnie.

OPTYMALIZACJA KOSZTÓW
Wdrożenie Obiegu dokumentów to nie tylko uporządkowanie pracy firmy i kontrola nad dokumentami. To przede wszystkim znaczące oszczędności, które wynikają z braku konieczności utrzymywania i tworzenia wielu kopii dokumentów (dla różnych osób), szybszego procesowania dokumentów, lepszej kontroli kosztów wynikających z dokumentów (np. faktur zakupu).

Skontaktuj się
z nami!
Zainteresowała Cię nasza oferta
instalacji, wdrożenia lub wsparcia?
– skontaktuj się z nami.

 

+48 696 099 515SaldeoSMART dla biur rachunkowych

SaldeoSMART dla Firm